0 (530) 500-4281

VELİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ


Velilerimizin Görüşleri (2014 Senesi)

Merhaba,

Kızıma bir çok şey kazandırdınız. Daha önceden benim zorum ile ders yapıyor ve çalışıyordu, fakat şimdi ben söylemeden yapıyor. Sorumluluk kazandı. İngilizceyi anlamadığı için çalışmıyordu, ama şimdi en çok sevdiği ders oldu. Ben sizinle tanıştığıma çok  memnun oldum. Her şey için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
– YELİZ  MERCAN


Değerli Etüt Öğretmenlerimiz,

Öykü’nün anne ve babası olarak bizim fikrimizi sorarak Öykü gibi bize de değer vermiş olmanızdan dolayı öncelikle teşekkür ederiz.

Dört yıldır vermiş olduğunuz eğitim sayesinde ve buna doğru orantılı olarak bilinçli öğretim hırsınızdan çok memnunuz. Çocuğumuza hem bilgi öğretip hem de ahlaki değerler çerçevesi içinde bunu yapıyor olmanız bizim için daha da memnuniyet verici bir durumdur.

Ayrıca, bizim için daha önemli olan bu eğitmenlik görevini yaparken ticari bir zihniyet göstermeden çocuğumuzun etüde gelmediği gün anında aranıp bilgi alınmsı verilen bu eğitimin çok üst düzeyde olduğunun göstergesidir.

Çocuğumuzun aldığı eğitimin sonucu olarak dönem sonu karnesinin çok iyi olması, takdir belgesini alması ve ayrıca okulu tarafından özel olarak onur belgesi alması sizin eğitiminizin rakamsal verileridir. Bunun sonusunda biz velilere düşen size söylememiz gereken, verdiğiniz eğitim için çok teşekkür ederiz.

Bütün etüt eğitmenlerinin aynı performans ile çalışmasını dileyerek çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

– VOLKAN AYKUT


Altı yıl önce oğlum okula başlayacaktı. Ben çocuğumu kime emanet edeceğim diye endişe ve telaş içerisindeydim. Yakın bir arkadaşım bana endişelenme seni birisi ile tanıştıracağım diye teselli etti .  Onunla birlikte Atiye Hanım’la görüşmeye gittik. Etüdte ilk karşılaşmamda onun davranışları, konuşmaları, yaptığı işten emin tavırları beni sakinleştirdi. İçimden “tamam aradığım yer burası” dedim. Artık çocuğum emin ellerdeydi.

Her geçen gün sevginin, başarının sırlarını öğrenen, kendimden emin tavırlar gösteren ve olgun bir birey olan oğlum var. Sevgiyi, özgüveni ve tabi ki başarıyı isteyen herkese tavsiyem güvenli bir liman.

– ÜMMÜ CAN TAŞÇI


Merhaba ben Arda’nın annesiyim. Arda etüte başladığından bu yana daha düzenli, daha bilinçli ve sorumlulukların farkında davranıyor. Bu yüzden ve ayrıca derslerindeki başarıdan dolayı emeklerinize sonsuz saygı duyuyoruz. Zaman zaman sıkılsada şikayet etmek için bahaneler uydursada hep bir olurunu buluyoruz.

Tüm çalışanların çabaların çabaları karşısında müteşekkiriz. Başarılarınızın devamını diliyor, sabırlı davrandığınız ve sistemli çalışmalarınızın karşılığını her daim almanızı temenni ederim.

Saygı ve sevgilerimle,

– REYHAN  BEKÇEKERAL


Öğretmenlerimizin göstermiş olduğu ilgiden, çocuğumuza gösterilen yakınlık ve eğitmenlikten ötürü etüdünüzden çok memnunuz.

Teşekkür ederiz.

– ÖZKAN KARAGÖZ


Zorlaşan hayat koşullarında her anne ve baba gibi bizim de kaygımız evladımızın  geleceğe doğru  biçimde hazırlanmasıdır. Dört yıllık okul hayatını başarı ile bitiren kızımız 5. Sınıfın ilk döneminde düşüş yaşadı. Notlarındaki düşüş kendine olan güvenini  de olumsuz etkilemeye başladı. Anne ve baba olarak evde yetersiz olduğumuza profesyonel bir yardıma ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Tavsiye sonucu  İnci Damla Etüd Merkezi ve öğretmenimiz Atiye Hanım ile tanıştık.

İki ay gibi kısa bir sürede Ceren’ imizin notlarındaki yükselmeyi ve buna bağlı olarak özgüven artışını mutlulukla gözlemledik.  Kızımız düzenli ödev yapmayı, programlı çalışmayı ve analitik düşünmeyi öğrendi. Gözümüz arkada kalmadan güvenli bir şekilde kızımızı bırakabileceğimiz ikinci bir kapımız oldu.

İnci Damla Etüd Merkezi sadece ödev yapılan bir merkez değil; ayrıca programlı yaşamayı öğreten , düzenli yeme alışkanlığı edindiren,  birebir ve grup çalışmalarını düzenleyen, öğrencilerine sosyal iletişim becerisi kazandıran bir etüd merkezidir. Kısa bir süre öncesine kadar çözüm yolu arayan bizim gibi velilere tavsiyemiz İnci Damla Etüd Merkezi’ ne bir uğramalarıdır.

Buradan Atiye Hanım, Mustafa Bey ve deneyimli öğretmen kadrosuyla tüm ekibimize teşekkürü bir borç biliriz.

Teşekkürler,

– OLCAY ve HAKAN YÖRÜK


Saygıdeğer Öğretmenim;

Sizinle ve Etüd Merkeziniz ile bu ilk yılımız. Doğrusunu söylemek gerekirse kesinlikle ilk tercihimiz değildiniz. Daha merkezi, daha lüks etüdler ile görüşmelerimiz oldu. Ancak yapılan konuşmalarda eğitim sistemi değil, ilk konuşulan şey para idi ve çocuklar birer para ağacı gibi görünüyorlardı. Bu bizi biraz ürkütmüştü. Daha sonra bir dostumuz vasıtasıyla sizinle tanıştık ve ilk sözünüz << ben esnaf değil öğretmenim >> olmuştu. Bu sözü duyduktan sonra doğru yer ve doğru insan ile konuştuğumun farkına vardım. Çocuğumuza  olan ilginiz, şevkatiniz ve dahi bir anne-baba edasıyla çıkışmalarınız, tarafımızdan takdirle de karşılanmaktadır. Eğitim sisteminizi yorumlamak kesinlikle haddimiz değildir. Emeklerinize sağlık çocuğumuzun emin ellerde, bilgili ellerde olması ve tabiî ki derslerindeki başarılarının devamı bize en güzel karşılıktır. Daha uzun yıllar beraber olmak ümidiyle. Teşekkürler.

– GÖKHAN ve ÖZLEM YURTSEVEN


Sevgili Atiye Öğretmenim,

Sizlerle tanışalı 2 yıl oldu, bu süreçte Berk’ te gözlemlediğimiz olumlu gelişmelerle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz. Okulda yerinde duramayan,  derse  katılımı olmayan oğlumuz, sizin sayenizde çalışma disiplinini kazandı, sorumluluk duygusu gelişti ve her şeyden önemlisi kendine güvenen, başarının tadını alan mutlu bir çocuğa dönüştü.  Bunun yanı sıra çalışan anne ve babaların en kıymetli varlığının, okuldan önce güvenli ve huzurlu bir ortamda bulunması çok önemlidir, biz bu konuda son derece rahatız.  Bunun yanı sıra derslerini tekrar etmiş, ödevlerini  bitirmiş olması onlar için çok önemlidir. Ev ödevleri çocuğumuzun sorumluluğunda iken genelde ben kendimi ödev yapar vaziyette buluyordum.  Her gün saatlerce yaşanan bu sıkıntı, çocuğumla ilişkimi de olumsuz etkiliyordu. Sempatik, güler yüzlü ve çocukları seven uzman-deneyimli eğitim kadronuz ve sizin sonsuz desteğiniz sayesinde evimizde oğlumuzla daha keyifli zaman geçiriyoruz. Berk’ in başaracağına olan inancınız ve her konuda göstermiş olduğunuz desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

– ESRA-NEJAT TEKER


Etütten memnunum çünkü , oğlumun derslerine düzen geldi. Bu düzende notlarına olumlu olarak yansıdı. Oğlum ile akşamları rahat vakit geçirebiliyoruz. Ödevlerinde eksiklik olmadığı için tavır ve davranışlarında  da değişiklik gözlüyoruz. Artık daha disiplinli ve düzenli çalışıyor. Emeğiniz için tüm etüt çalışanlarına teşekkür ederim. Sizi tanıdığım içinde çok memnunum başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla,

– Bilgen SÖNMEZ


Ben çalışan bir anneyim. Çocuğum okul hayatının ilk yılında başka bir etüt merkezinde vakit geçiriyordu. Vakit geçiriyordu diyorum çünkü etüt,  gündüz bakım evinden fazlası değildi ne yazık ki. 2. Sınıfa başlarken yeni bir etüt merkezinde devam etmeye karar vermiştik .  Tesadüfen adım  attığım etüt merkezinde bu yıl   2.senemiz  , bana ve çocuğuma verdiği güven dışında, oğlumun derslerine ve eğitimine verdiği destekten de çok memnunum. Okulda öğretmenimiz de son 2 yıldır oğlumun derslerinden memnun. Hem ben hem oğlum çevremizde etüt düşünen arkadaşlarımıza etütünüzü tavsiye ediyoruz. Hatta bu yıl oğlumun  iki  arkadaşıda etütünüze başladı.

Bir anne olarak gözüm arkada kalmadan, oğlumun hem sevgi gördüğü hem de eğitim aldığı etüt merkezimizde başta değerli öğretmen, hatta anne diyebileceğim Atiye hanıma değerli Mustafa beye, diğer değerli tüm öğretmenlerimize ve çalışan emek veren herkese teşekkür ediyorum.

– Arzu TAZE


Üniversitede öğretim üyesi karı-kocayız. Oğlumuz özel bir kolejde 3 yıl boyunca okul öncesi eğitimini tamamladı. En değerli varlığımız olan oğlumuzun eğitimini en iyi şekilde kurgulamak amacıyla, ilköğretime başlamadan yaklaşık 1,5 sene önce farklı arayışlara ve hazırlıklara dolayısıyla da araştırmalarımıza başladık. İnci damla etüd merkezi ve Atiye Hanım ile tanışıklığımız da o dönemlere rastlar. Atiye hanım telefonda dahi, o dönemler için en çok ihtiyacımız olan güven duygusunu bize aşıladı. Profesyonelliği ve tecrübesiyle çocukların her türlü ihtiyacını algılama yeteneğini gösterip, doğru karar vermemizi kolaylaştırdı. İnci Etüd Merkezi’ni gezip, Atiye hanım ve eşi ile de bu kez yüz yüze tanıştıktan sonra, aradığımız yerin burası olduğuna karar verdik. Zaman geçtikçe verdiğimiz kararın doğru olduğunu anladık. Bir etüd merkezinin işlevi, yal nızca barınma ve eğitim değil aynı zamanda sosyalleşebilen öğrenciler ve bu çerçevede paylaşımcı bir ortamı da yaratmasıdır. Bu anlamda da verdiğimiz kararın ne kadar isabetli olduğunu geçen bir yıl sonunda oğlumuzda gerçekleşen olumlu değişimlerden anladık.

Son olarak İnci damla etüd merkezi, yani Atiye Hanım, bize yaşamdaki en önemli varlığımız olan biricik oğlumuzun güvenli, sağlıklı ve işinin uzmanı öğretmenler tarafından geleceğe en doğru şekilde hazırlandığı duygusunu yaşatıyor. Geriye size çocuğunuzla neşeli oyunlar oynayabilecek, onunla kaliteli bir şekilde ilgilenebilecek zaman kalıyor. Teşekkürler Atiye Hanım, teşekkürler İnci damla etüd merkezinde çalışan herkes…

– Figen-Sinan AKGÖL (Rüzgar Ege AKGÖL’ün anne ve babası)


Sevgili Veliler,
Etüd mü arıyorsunuz? Şu an doğru adrestesiniz. Hiç boşuna kapı kapı dolaşıp kendilerini öven kişilere güvenip yanlış bir seçim yapmayın. Bundan 8 sene önce ilk oğlumda bende endişelerim, korkularım ve beklentilerimle çocuğuma güvenilir bir etüd arıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Atiye Hanım’la tanıştım. Tam 8 sene aralıksız devam ettik. İşten yorgun argın geldiğimde çocuğumun ne ders ne de ödev derdi kalmıyordu. Öğretmenlerin sistemli çalışmayı, kendine güvenmeyi öğretmesi ve eksikliklerini tamamlayarak çalıştırmaları bugün Lise 1. sınıfa giden oğlum için çok sağlam bir altyapı oluşturdu.
2.çocuğumuda gözüm kapalı Atiye Hanım’a getirip teslim ettim. Halen 1.sınıf öğrencisi olan oğlum sınıfta ilk okuma yazmayı sökenlerden ve sınıfının 1.si olarak okulunda çok başarılı.
BANA İNANIN , BU ETÜDE GÜVENİN KAYBETMEYECEK KAZANAN SİZ OLACAKSINIZ. ÇOCUĞUNUZ İÇİN İYİ BİR ADIM ATIN BAŞARILARI İLE GURUR DUYUN…..

– EMRE DEMİRCİ’NİN ANNESİ SERRA DEMİRCİ
SONSUZ TEŞEKKÜRLERİM ATİYE HANIMA………………


Bu yıl ilköğretim 1. Sınıf öğrencisi olduk. Stresli bir kayıt dönemi ile uğraşırken bir arkadaşımın telefona Atiye hanımı verdi, ilk defa telefon ile tanıştık. O telefon beni nasıl rahatlattı hayatım boyunca unutamayacağım. Daha o an oğlumun okulundan önce hangi etüde gideceğine ikna olmuştum. Okul telaşımız bitti, sıra etütteydi eşim oğlum ve ben Atiye hanım ile tanışmaya gittik. Çok sıcak, çok candan bir insan olduğunu gözlerimizle görmüş olduk. İşlerini ciddiyetle yapan bu etüdü bulduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu yıl ilk yılımız önümüzde uzun yıllar var, Atiye hanıma daha çok ihtiyacımız var.

Oğlumuzda daha ilk öğretim yılının ilk aylarında ödev bilinci yerleşti. 1.Sınıf velilerinden duyduklarımız “1. Sınıf çok zor, ödevler bitmiyor, çocuklar çok sıkılıyor” cümleleri bize çok uzak kadı. Hiçbir sıkıntımız olmadan birinci yılımızı bitiriyoruz. Oğlumuz okula mı gitti, ödevleri mi çokmuş, performans ödevi mi varmış? Bunların hepsi oğlum için zevk, bize düşen de sadece oğlumuzla kaliteli, keyifli zaman geçirmek oldu. Atiye hanımın ve öğretmenimiz Canan hanımın bizlerden tek istediği çocuklarınızı sevin, beraber vakit geçirin. Bunu bize sağladıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz kendilerine… Öğretmen kadrosu ve çalışanlarıyla çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir kurum. Oyun salonu haline gelmiş etütlerin tersine burada dersler, ek çalışmalar ile öğrencilerin başarısız olması mümkün değil.

Çocuğunuzun derslerindeki gelişimine tanık olmak istiyorsanız gerçekten tavsiye ediyoruz. Oğlumun ödevleri ile bire bir ilgileniyorlar. çocuklarımızı emanet edeceğimiz eğitimlerine yüzde yüz katkı sağlayan Güzelyalı ’daki tek, İzmir’deki sayılı etüt adresi bizce. Ayrıca servis ve yemek saatleri problemsiz. Emin olun çocuğunuzun gözlerinden de ne kadar mutlu, huzurlu olduğunu fark edeceksiniz. Oğlumuz “iyi ki etüde gidiyorum” diyor. Bunları duymanın verdiği huzur bütün tereddütlerimizi geride bıraktı. Bize bu mutluluğu yaşatan başta Atiye hanıma ve Canan öğretmenimiz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

– Eylem-Yusuf ÖZAYDIN


Atiye Öğretmenim,

Sizinle ilk tanışmamızda “Lara gün içersinde bizimle birlikte, aklın burda kalmasın, işine bak, akşamda gelince birlikte dersi kalmıyacağı için daha çok zaman geçirin” demiştiniz. Evet gerçektende gün içersinde bütün güzelliklerin en iyisinin sağlandığı bir yuva içersinde olduğunu bildiğim için işime bakıyorum. Akşamda birbirimize daha çok zaman ayırıyoruz. Keskin ailesi olarak sizlerle tanıştığımız için çok şanslıyız. Sizlerin vermiş olduğu eğitim, başarı, sevgi, güven, disiplin.. için sonsuz teşekkürler.

Sevgi ve saygılarımızla,

– Keskin Ailesi


Sevgili Atiye öğretmenim,

Bu eğitim öğretim yılı biterken görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim. Benim 7. sınıfa giden bir oğlum var, ilkokul 4. sınıftan sonra bir etüd merkezine başladığında “keşke başından beri etüde yollasaymışım” diye pişmanlık duymuştum. O yüzden kızımı okula başladığınında etüdünüze verdim. Şimdi hem bir etüde yollamakla hem de sizi tercih etmekle ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu görüyorum. Çalışan bir anne olarak bir gün bile gözüm arkada kalmadı. Kızım hergün derslerini bitirmiş, O’nu zenginleştiren ek faaliyetler yapmış, gün içinde yemeğini yemiş (yeme problemi olduğundan özellikle vurguluyorum), öğretmeni ve arkadaşları ile gününü güzel geçirmiş olarak ve her açıdan mutlu bir şekilde eve geldi. Etütte derslerini bitirmiş olması benim için önemliydi, ancak daha önemlisi ders çalışmaktan, ödev yapmaktan keyif alması, çalışma disipilini, sorumluluk duygusu ve özgüven kaza nması oldu. Bu da sizin ve değerli öğretmenlerinizin çok büyük katkıları sayesinde oldu. Çocuğumun her adımı ve gelişmesi yakından izlendi, yüreklendirildi. Sizlerin bu işi sadece bir görev gibi değil; bir öğretmen, bir ebeveyn gibi “sorumluluk” olarak algılaması, paylaştığınız ilgi ve sevgiyle de böyle güzel bir sonuç ortaya çıktı. Herşey için teşekkür ederim. Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Sevgiler,
– Zehra Akpınar (Elif Deniz Akpınar’ın annesi)


Sayın Atiye Hanım ve Mustafa Bey,

Okul başladığından beri çocuklarımızda çok büyük değişiklikler gözlemledik.Bu bizim ikinci etüt deyenimimiz nihayet doğru yere geldiğimizin farkına vardık.Şimdiye kadar size gelmediğimize birazda hayıflandık.Söyliyecek çok şey var ama zaten çocukların okul durumlarındaki iyileşme her şeyi ifade ediyor.Yardımlarınızdan dolayı sizlere minnettarız her şey için çok teşekkür eder seneyede birlikte çalışmak isteriz.

– Kerem Cankara


Çalışan anne babaların vicdan hesaplaşmaları vardır. Çocuğumuzla yeteri kadar ilgilenememek, her istediğinde okuluna koşamamak… Atiye öğretmenim, bize vicdanımızı rahat tutmayı, çocuğumuzla geçen huzurlu ve mutlu geçen akşam birlikteliklerini kazandırdı.
Çocuğumuza başarının tadını hissettiren, bizlere de bu kıvancı yaşattıran öğretmenime binlerce teşekkürler…

– Can’ın Annesi, Candan Öztürk


Etütünüzle oğlum 5.sınıfa geçtiğinde tanıştık,keşke 1.sınıftan sizinle birlikte olabilseydik,çocuğumuzun bu süreç içerisinde yemek yeme,ders çalışma,oyun,dinlenme,grup çalışması,paylaşma vb.tüm etkinliklerinin daha düzenli ve programlı bir hale gelmesi sizlerin üstün gayretlerinizle gerçekleştiğinden sizlere çok teşekkür ederiz… Bundan sonraki dönemlerde tekrar bir arada olmak dileğiyle…

– Mehmet YILDIRIM


Sevgili Atiye Ogretmenim,

Sizinle gecirdigimiz dolu dolu bir bes yıl icin cok tesekkur ederiz.Hiperaktif bir kıza sahiptik. Yerinde oturtmak ve dikkatini toplamak mumkun degildi.Okula baslama yası geldiginde korkularım artmaktaydı.Babaanne ogretmen oldugu icin 1. sınıfı onunla halletmeyi dusunmustuk. Bu surece 1.5 ay dayanabildik. Sizin yanınıza geldik. Biz egitmeyi bilemedigimiz icin abarttık. Meger bizim kızımız hicde o kadar hiperaktif degilmis. Sınıfta ve evde oturmayan cocuk etutde hic kalkmadan saatlerce sandelyede oturdu. Dersleri ve davranıslarıyla mukemmel bir kıza sahip olduk. Kızıma  tesekkur ederiz.Kendisini bu kadar degistirdigi  ve gelistirdigi icin cok tesekkur ederiz. Sizede kızıma onderlık ve liderlik ettiginiz icin cok ama cok tesekkur ederiz.

Bana temel derslerde hic eksigi olmayan, kendiniher konuda degerlendiren, neyi bilip neyi bilmedigini anlayabilen bir cocuk kazandırdıgınız icin size tesekkur ederiz. Aldıgımız bu temel egitim ve ogretim sayesinde suanda bir ozel okulun burslu ogrencisi olarak  bundan sonraki egitim ve ogretimine devam edecektir. Bundan sonraki egitim ve ogretim hayatında her konuda basarılı olacagına eminiz. Ama zannetmeyinki bu etutle isimiz bitti. İnanıyoruz ki  bundan sonraki yasantımızın her safhasında yanımıza olacagınızı biliyor ve tekrar size tesekkur ediyoruz.

-Nilgün ve Levent OZBEK


İnci damla etüd merkeziyle tanışmamız ,3 yıl öncesine yani ilkokul 1. sınıfa başlamamıza dayanıyor. Duygu bu üç yıl boyunca etüd merkezini ve oradaki arkadaşlarını, öğretmenlerini çok sevdi gerçi bazen sıkıldığı zamanlar da sağolsun atiye öğretmen duygunun sıkıntısını çözdü ve onu mutlu etti etüd sayesinde evimizde ders, ödev, okul konusu konuşulmuyor. Çakın ailesi  olarak çocuklarımızla bize neşeli paylaşabileceğimiz  zaman kalıyor.

-Ferda ve Özkan ÇAKIN


Profesyonel,işini ciddiye alan,çocukların kapasite,ihtiyaç ve eksiklerini algılayıp zamanında müdahale eden tavrınız size güvenmemizi sağladı.Ama en önemlisi;bir etüdün işlevinin yalnızca barınma değil,eğitim de olduğunun altını çizerek,bize çocuğumuzla paylaşacak sevgi,sabır ve zaman bıraktınız.Çalışırken en değerli varlığımızın güvende olduğunu bilmek bizler için en büyük armağan.Bu armağan için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,
-Sibel ÖZEREN (Duru ÖZVEREN’in velisi)(1.sınıf)


Merhaba,
Oğlum ilkokula başladığında sıkı bir maraton içinde buldum kendimi.Ev,iş ve okul üçgeninde mekik dokudum diyebilirim.Şanslıydık ki sınıf öğretmenimiz çok anlayışlı,iyi bir eğitimciydi.Oğlumun derslerine üçüncü sınıfa kadar yardımcı olabildim.Sonrası beni oldukça zorladı.Dersler zorlaştıkça ben sıkıntıya düşmeye başladım.Dördüncü ve beşinci sınıfı orta seviyede bitirdik;ancak olması gereken çok daha iyisiydi.Çünkü oğlumun kapasitesi oldukça yüksekti.Birde dikkat eksikliği olunca herşey iki katı zorlaşiyor.Bir tavsiye üzerine inci etüd merkezini ziyaret ettim.Oğlum altıncı sınıfa başlıyordu.Sevgili Atiye öğretmenimiz çok iyi bir performansla açıklarını kısa sürede kapattı.Tabi ki diğer öğretmen arkadaşlarıyla.Her branştan öğretmenimizin birebir ders çalışmaları,çocuğu tanıyıp en iyi sonucu alma ilkeleri sayesinde oğlum  özlediğim ve emin olduğum başarıyı elde etti.Tüm velilere önerim çocukların ders çalışmalarına birebir yardımcı olmaları,mutlaka etüd desteği almalarıdır.Umarım,İnci Etüd Merkezi’ne yakınsınızdır.Sevgili Atiye öğretmenime teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Sevgilerimle,
-Serap AKGÜN (Semih AKGÜN’ün velisi)(6.sınıf)


Emekli memurum, eşim ise emekli asker.21 yaşında yüksekokulda okuyan bir oğlumuz var.Emekli olduktan sonra dünya tatlısı birde kızımız oldu.Bu yıl 2.sınıf öğrencisi.Merve’nın okuldan sonra derslerini planlı bir şekilde yapmasını,sınıfta gördükleri derslerin tekrarı ile konuları kavramasının bilinçli kişiler tarafından gösterilmesini istedik.Tabi bunun yanisira başka beklentilerimiz de vardı.Her yönden güvenebileceğimiz,sevgi ve şefkatin olacağı,sorumluluk sahibi bir etüd merkezi ile sevecen öğrenciler.İnci Etüd Merkezi’ni gezip,görüp sahibi ve öğretmenleri ile tanıştıktan sonra aradığım yerin burası olduğuna karar verdim.Bir öğretim yılını tamamladıktan sonra verdiğim kararın doğru olduğunu anladım.Arasıra yaptığım ziyaretlerde öğlen yemeklerine tanık oldum.Dengeli bir şekilde hazırlanan yemekleri kızımın arkadaşları ile birlikte zevkle yediğini gördüm.Derste artan zamanda veya sıkıldıklarında arkadaşları ve öğretmenleri ile oynayarak rahatladıklarına tanık oldum.Kızımın derslerinde başarı sağlaması,özellikle matematik dersini sevmesi ve önemini kavraması bizim beklentilerimizin çok daha üstünde olan şeylerdi. Atiye İnci’ye,öğretmenlerine ve tüm personeline sonsuz teşekkürler.

-Serap AKBAŞ (Merve AKBAŞ’ın velisi)(2.sınıf)


Kıymetli Atiye öğretmenim ve değerli öğretmenleri,
Söze nereden başlayayım bilmiyorum.Siz çalişanları kelimelerle anlatmak imkansız.Düzenli çalışma,disiplin,sevecenlik,tatlı dil,sevgi ve saygı çerçevesinde bu kadar başarı bir anne ve babayı ne kadar mutlu ediyor tarif edemem.Kızım Selnur üçüncü sınıfa giderken bir tavsiye üzerine değerli atiye öğretmenimi tanıdım ve kızımı tam anlamıyla kendisine emanet ettim.Bu sene beşinci sınıfı bitiriyor.Karnesindeki notlar mükemmel.Kızım sizinle ve değerli öğretmenlerinizle birlikte zoru başardı.Hareketli,düzensiz olan kızım bambaşka bir kişilik kazandı.Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.Sizlerin sabrı ve gayreti ile bana pırıl pırıl bir öğrenci ve süper notlarla dolu bir karne kazandırdınız.Leyla ablacım,sen unutulmadın.Sevgini de katarak özen ve itina ile yaptığın yemeklerin…Her konuda gösterdiğiniz titizlik,temizlik çocukaların kendini evde hissetmesini sağlıyor.Bu çok hoş birşey.Hepinizi saygıyla,sevgiyle öpüyorum.İyi ki varsınız.Hep var olun ki biz anne ve babalara böylesi başarılı evlatlar kazandırın.Ne mutlu size,ne mutlu bize.Altıncı sınıfta tekrar biraraya gelmek dileğiyle.Herkese sonsuz teşekkür ediyorum.Saygı ve sevgiyle kalın…

-İclal GÖREMEN (Selnur’un velisi)(5.sınıf)


Sayın Atiye Hocam,

Kızımı ilk olarak bir etüde verme ihtiyacı duyduğumda her veli gibi mutlaka endişelerim vardı.Bir eğitim-öğretim yılını bitirdik ve geriye dönüp baktığımda, Kızım Doğa’nın bir önceki seneye oranla başarısındaki artışın yanı sıra davranışlarındaki olumlu ve hızlı değişim bizi en çok sevindiren gelişmeler oldu. Sizin ve birlikte çalıştığınız ekibin özenli, bilgili ve gelişmiş yeteneklerinden faydalanıyor olabilmek bir ayrıcalıktır.

Son olarak keşke geçtiğimiz sene sizleri tanımış olsaydık demek yerine iyiki daha geç olmadan sizleri tanımışız…

Başarılarınızın çizginizi bozmadan devamını diliyorum…Teşekkürler…

-Rafet BAYĞIN (Doğa BAYĞIN’ın Babası)


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir